Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.
Дізнатися подробиці або замовити натяжні стелі
Decor Design

Тіньові натяжні стелі

Тіньові натяжні стелі дозволяють досягти оригінального зовнішнього вигляду, за рахунок використання нового виду профілю "EUROKRAAB". Це інноваційне рішення ідеально поєднує натяжна стеля з площиною стін утворюючи рівний тіньової зазор. Це створює враження, що натяжна стеля звисає в повітрі і не торкається стін.
Тіньові натяжні стелі мають всі переваги натяжних стель:

  • ідеально рівна поверхня та колір;
  • здатність витримати затоплення водою до 100 л / м2;
  • висока швидкість монтажу, від 3 годин;
  • нові можливості для дизайну приміщення.
Матовые натяжные потолки
У чому особливості тіньових натяжних стель?

Тіньова система натяжних стель EUROKRAAB ідеально прилягає полотно до стіни і між стіною і натяжною стелею утворюється технологічний зазор в 6 мм. Цей зазор створює ефект тіньового контуру по всьому периметру натяжної стелі. Таким чином виходить більш сучасний варіант ширяючої натяжної стелі.

Які переваги тіньових натяжних стель?

Тіньова система зібрала в собі всі переваги натяжних стель з новими можливостями сучасного дизайну. Такі як:

  • ідеально рівну поверхню, яку дуже складно зробити за допомогою штукатурки;
  • вологостійкість - завдяки цьому тіньові натяжні стелі можна використовувати в кімнатах з підвищеною вологістю;
  • збереження ідеально рівній поверхні стелі на протязі тривалого періоду;
  • простота в догляді за натяжною стелею (досить протирати полотно губкою з мильним розчином


Крім основних переваг тіньових натяжних стель, до них також можна застосовувати різні дизайнерські рішення. Наприклад фотодрук, приховану нішу, двухровневие стелі, підсвічування по периметру, перфоровані натяжні стелі за технологією Apply, можна використовувати будь-яку фактуру глянсову, матову, сатинову, тканинну.

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів

Замовити в один клік!
Як ми працюємо
Все починається з заявки або дзвінка в наш офіс. Наш менеджер відповідає на дзвінок і докладно відповідає на всі Ваші питання про натяжні стелі, водночас пропонуючи зробити безкоштовний вимір. Навіщо він потрібен? Ну в першу чергу для Вас, тому що технолог має при собі зразки матеріалів, фотографії, і може розповісти і показати як буде виглядати натяжна стеля у Вашому приміщенні, а так само зробить замір.
Замір, це критична точка при спілкуванні з замовником, саме після заміру ми можемо озвучити точну вартість робіт, і підписати договір, який гарантує, що вартість залишиться незмінна, позначаться терміни виконання робіт, матеріали та відповідальність сторін договору ... і на цьому моменті, отримавши всю інформацію, Ви маєте право вирішувати, працювати з нами чи ні, чи підходять Вам позначені умови і вартість.
Ви скажете, "а хто мені дасть гарантію, що ви зробите все добре, на високому рівні якості?", - а й тут ми вже подумали про Вас:
1) робота з монтажу натяжної стелі не є виконаною, до тих пір, поки не буде підписано "Акт виконаних робіт", і лише Ви вирішуєте коли робота виконана на 100%
2) якщо трапиться що через час, при іншому освітленні, або при появі 3-го думки виникають питання, чи бажання що то переробити або додати, то наш відділ якості поцікавиться Вашою думкою як про якість робіт, так і про Ваших відчуттях від натяжної стелі , і "якщо щось пішло не так" - постарається розібратися і допомогти це виправити.
3) так само, у нас існує 12-ти річна гарантія на нашу роботу, зателефонувавши і назвавши номер гарантійного талона, до Вас виїде наш технолог, проведе оцінку: від безкоштовного усунення, до знижки на роботи (якщо випадок не гарантійний, наприклад злив води при затопленні сусідами)
Ми дбаємо про наших клієнтів, і вони відповідають тим-же - розповідаючи про нашу роботу своїм друзям і знайомим, це і є найвища нагорода в нашій роботі!
Телефон:
+38 (068) 320-01-01
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м. Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09:00-18:00
Сб.: 09:00-16:00
Нд.: Вихідний

Made on
Tilda