Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.
Дізнатися подробиці або замовити натяжні стелі
Decor Design

Натяжні стелі на кухні

Натяжні стелі вже давно перестали сприйматися як нововведення і стали поширеним інтер'єрним елементом, який користується великим попитом у сучасних замовників. Компанія Decor Design, яка пропонує свої послуги в Харкові, забезпечує своїм клієнтам високу якість натяжних стель. Ми з радістю допоможемо підібрати той варіант стелі, який буде вами сприйматися як оптимальний.
Натяжные потолки на кухне
Натяжна стеля на кухні: переваги

На кухні люди проводять багато часу і, цілком природно, що всі елементи інтер'єру в цьому приміщенні повинні бути екологічними. Про натяжній стелі це можна сказати в повній мірі. Полотна і фурнітура таких стельових конструкцій відповідають екологічним стандартам. Також важливим аспектом є те, що натяжні стелі витримують великі перепади температури і вологості. Це дозволяє монтувати їх в різні приміщення. Наприклад, для таких конструкцій як натяжні стелі кухня є цілком допустимим приміщенням.

Стелі даного типу дозволяють:

  • Замаскувати недоліки основної стелі.
  • Зробити цікаві візуальні акценти при зонуванні простору.

Головне - правильно підібрати варіант з того широкого розмаїття, яке здатні запропонувати фахівці компанії Decor Design.

Натяжні стелі для кухні: різновиди

Якщо має бути монтаж натяжної стелі на кухні, дуже важливо вибрати саме той його вид, який буде добре виглядати в вашому інтер'єрі. Вибір великий, а поширені формати стель такі:

  • Однорівневий. Стандартний варіант, який дозволяє досягти рівної поверхні без явного збитку для висоти приміщення. Якщо є бажання зробити стелю оригінальним, можна для нього замовити фотодрук.
  • Багаторівневий. Він може складатися з двох або декількох рівнів. Підходить даний формат для високих приміщень. Його перевага - можливість ефективного візуального зонування простору. Наприклад, за допомогою подібної стельової конструкції можна відокремити робочу зону кухні від обідньої.
  • Стеля з підсвічуванням. Вибір цього варіанту дає можливість обладнати додатковий альтернативне джерело світла в приміщенні.

Крім цих поширених форматів стель, є й інші пропозиції від компанії Decor Design. Ми встановимо вам такий натяжна стеля, яким ви будете задоволені.
Замовити в один клік!
Як ми працюємо
Все починається з заявки або дзвінка в наш офіс. Наш менеджер відповідає на дзвінок і докладно відповідає на всі Ваші питання про натяжні стелі, водночас пропонуючи зробити безкоштовний вимір. Навіщо він потрібен? Ну в першу чергу для Вас, тому що технолог має при собі зразки матеріалів, фотографії, і може розповісти і показати як буде виглядати натяжна стеля у Вашому приміщенні, а так само зробить замір.
Замір, це критична точка при спілкуванні з замовником, саме після заміру ми можемо озвучити точну вартість робіт, і підписати договір, який гарантує, що вартість залишиться незмінна, позначаться терміни виконання робіт, матеріали та відповідальність сторін договору ... і на цьому моменті, отримавши всю інформацію, Ви маєте право вирішувати, працювати з нами чи ні, чи підходять Вам позначені умови і вартість.
Ви скажете, "а хто мені дасть гарантію, що ви зробите все добре, на високому рівні якості?", - а й тут ми вже подумали про Вас:
1) робота з монтажу натяжної стелі не є виконаною, до тих пір, поки не буде підписано "Акт виконаних робіт", і лише Ви вирішуєте коли робота виконана на 100%
2) якщо трапиться що через час, при іншому освітленні, або при появі 3-го думки виникають питання, чи бажання що то переробити або додати, то наш відділ якості поцікавиться Вашою думкою як про якість робіт, так і про Ваших відчуттях від натяжної стелі , і "якщо щось пішло не так" - постарається розібратися і допомогти це виправити.
3) так само, у нас існує 12-ти річна гарантія на нашу роботу, зателефонувавши і назвавши номер гарантійного талона, до Вас виїде наш технолог, проведе оцінку: від безкоштовного усунення, до знижки на роботи (якщо випадок не гарантійний, наприклад злив води при затопленні сусідами)
Ми дбаємо про наших клієнтів, і вони відповідають тим-же - розповідаючи про нашу роботу своїм друзям і знайомим, це і є найвища нагорода в нашій роботі!
Телефон:
+38 (068) 320-01-01
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м. Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09:00-18:00
Сб.: 09:00-16:00
Нд.: Вихідний

Made on
Tilda