Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.
Дізнатися подробиці або замовити натяжні стелі
Decor Design

Натяжні стелі в ванній

Натяжні стелі вже тривалий час користуються великим попитом у клієнтів. Це явище має цілий ряд причин. Перш за все, такі стельові конструкції дають можливість сховати ті явні дефекти, які можуть бути характерні для базового стелі в приміщенні. В принципі, це одна з головних мотивацій, яка спонукає клієнтів до замовлення такого варіанту стель. Однак крім практичних, вони мають також рядом естетичних переваг.
Натяжные потолки в ванной
Переваги натяжних стель

Серед цих плюсів варто відзначити:

  • Екологічність і хороші вогнетривкі властивості. Ці стелі безпечні, тому їх можна монтувати в самих різних приміщеннях.
  • Естетичність, яка досягається завдяки рівній поверхні.
  • Можливість монтажу натяжних стель з цікавими додатковими елементами - підсвічуванням, фотодруком.

Варто відзначити, що конструкції натяжної типу також мають високу стійкість до температурних перепадів. Саме тому натяжна стеля у ванній буде відмінним рішенням.

Натяжна стеля в ванну від компанії Decor Design

Компанія Decor Design пропонує різні види натяжних стель. Є одно- і багаторівневі конструкції. Можливі варіанти з підсвічуванням і навіть з ефектом ширяння. Все залежить від побажань замовника.

Якщо вам важко визначитися з тим, які натяжні стелі у ванну кімнату можуть бути прийнятними для вас, фахівці компанії Decor Design допоможуть зробити вибір з урахуванням ваших побажань, а також інтер'єрних особливостей вашої ванної.

Ми забезпечуємо своїм клієнтам наступні переваги сервісу:

  • Тільки високоякісні полотна для натяжних стель і хорошу фурнітуру.
  • Оперативність в роботі, завдяки якій вам не доводиться довго чекати готового результату.
  • Естетичність встановлюються стель.
  • Співпраця тільки з перевіреними постачальниками сировини, яке відповідає стандартам.
  • Чистоту в роботі. Ми не тільки професійно монтуємо натяжні стелі, але і усуваємо ті відходи, які виникли в результаті робіт. Треба сказати, їх зазвичай накопичується небагато.
  • Лояльні ціни, завдяки яким високоякісні натяжні стелі стають доступними для широких верств населення з різною купівельною спроможністю.

Потрібно монтаж натяжної стелі в ванну кімнату або інше приміщення? Компанія Decor Design надасть ці послуги оперативно, професійно і надійно.
Замовити в один клік!
Як ми працюємо
Все починається з заявки або дзвінка в наш офіс. Наш менеджер відповідає на дзвінок і докладно відповідає на всі Ваші питання про натяжні стелі, водночас пропонуючи зробити безкоштовний вимір. Навіщо він потрібен? Ну в першу чергу для Вас, тому що технолог має при собі зразки матеріалів, фотографії, і може розповісти і показати як буде виглядати натяжна стеля у Вашому приміщенні, а так само зробить замір.
Замір, це критична точка при спілкуванні з замовником, саме після заміру ми можемо озвучити точну вартість робіт, і підписати договір, який гарантує, що вартість залишиться незмінна, позначаться терміни виконання робіт, матеріали та відповідальність сторін договору ... і на цьому моменті, отримавши всю інформацію, Ви маєте право вирішувати, працювати з нами чи ні, чи підходять Вам позначені умови і вартість.
Ви скажете, "а хто мені дасть гарантію, що ви зробите все добре, на високому рівні якості?", - а й тут ми вже подумали про Вас:
1) робота з монтажу натяжної стелі не є виконаною, до тих пір, поки не буде підписано "Акт виконаних робіт", і лише Ви вирішуєте коли робота виконана на 100%
2) якщо трапиться що через час, при іншому освітленні, або при появі 3-го думки виникають питання, чи бажання що то переробити або додати, то наш відділ якості поцікавиться Вашою думкою як про якість робіт, так і про Ваших відчуттях від натяжної стелі , і "якщо щось пішло не так" - постарається розібратися і допомогти це виправити.
3) так само, у нас існує 12-ти річна гарантія на нашу роботу, зателефонувавши і назвавши номер гарантійного талона, до Вас виїде наш технолог, проведе оцінку: від безкоштовного усунення, до знижки на роботи (якщо випадок не гарантійний, наприклад злив води при затопленні сусідами)
Ми дбаємо про наших клієнтів, і вони відповідають тим-же - розповідаючи про нашу роботу своїм друзям і знайомим, це і є найвища нагорода в нашій роботі!
Телефон:
+38 (068) 320-01-01
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м. Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09:00-18:00
Сб.: 09:00-16:00
Нд.: Вихідний

Made on
Tilda