Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.

Дилерам

Розповімо, покажемо і навчимо. Виготовимо якісно і в строк! Питання щодо співпраці, наявності, цін і умов можна задати використовуючи форму нижче.

1. Відправлення "день-у-день";
2. Оперативний прийом і обробка замовлення;
3. Оповіщення про акції та знижки;
4. Турбота про замовника (консультуємо, відповідаємо на питання, допомагаємо, не робимо бездумно - дзвонимо і уточнюємо, якщо бачимо що замовник помилився);
5. Великий вибір полотен і комплектуючих.
Вартість
Вартість нашої продукції нижче або на одному рівні з конкурентами, таким чином загальний чек виходить вигідніше. До того ж, наші ціни гнучкі - вже купуєте десь дешевше? - розкажіть про це, і ми повторимо вартість! З нами дешевше і зручніше.
Якість
Так як ми самі виробляємо наші комплектуючі, то ми впевнені в їх надійності та якості. В першу чергу, ми виробляємо комплектуючі для себе, це той матеріал з яким ми працюємо, на який даємо гарантію 12 років, в якому ми впевнені.
Швидкість
Один з ключових моментів при виконання замовлення - це час. І той хто береже час клієнта, зберігаючи вартість і якість, буде мати успіх! Чітко налагоджений процес виготовлення стель, дозволяє протягом 30 хв. виготовити і вручити замовнику стелю.

Телефон:
+38 (067) 567-74-46
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09: 00-18: 00
Сб.: 09: 00-16: 00
Нд.: Вихідний