Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.
Дізнатися подробиці або замовити натяжні стелі
Особливі умови для постійних клієнтів.
Розповімо, покажемо і навчимо. Виготовимо чітко і в строк! Питання щодо співпраці, наявності, цін і умов можна задати використовуючи форму нижче.

Дилерам, або чому нас добре, а у "них" - ні

1. Відправлення "день-у-день";
2. Оперативний прийом і обробка замовлення;
3. Оповіщення про акції та знижки;
4. Турбота про клієнтів.
Партнерська програма
Партнерська програма Інтернет магазину Décor Design абсолютно безкоштовна і дозволяє учасникам отримувати додатковий дохід шляхом розміщення посилань як на весь наш магазин Інтернет магазин Décor Design, так і на окремі товари. Кожна покупка, здійснена по партнерському посиланню, принесе прибуток! Стандартний розмір комісії становить 5%.
Вартість
Вартість нашої продукції нижче або на одному рівні з конкурентами, таким чином загальний чек виходить вигідніше. До того ж, наші ціни гнучкі - вже купуєте десь дешевше? - розкажіть про це, і ми повторимо вартість! З нами дешевше і зручніше.
Якість
Так як ми самі виробляємо наші комплектуючі, то ми впевнені в їх надійності та якості. В першу чергу, ми виробляємо комплектуючі для себе, це той матеріал з яким ми працюємо, на який даємо гарантію 12 років, в якому ми впевнені.
Швидкість
Один з ключових моментів при виконання замовлення - це час. І той хто береже час клієнта, зберігаючи вартість і якість, буде мати успіх! Чітко налагоджений процес виготовлення стель, дозволяє протягом 30 хв. виготовити і вручити замовнику стелю.
Заказать в один клик!
Телефон:
+38 (068) 320-01-01
+38 (066) 240-01-01
Адрес:
г. Харьков, проспект Архитектора Алёшина, 16а
Пн.-Пт.: 09:00-18:00
Сб.: 09:00-16:00
Вс.: Выходной

Made on
Tilda