Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.
Decor Design

Натяжні стелі з фотодруком

Натяжні стелі вже давно перестали сприйматися виключно як недорогий можливості приховати нерівності базової стелі. Вони взяли на себе важливу декоративну функцію, яка дозволила перевести стелю з категорії необхідного елемента в ранг прикраси безлічі приміщень. Така можливість стала доступною завдяки високій якості матеріалів для натяжних стель, а також - сучасним технологіям, які дозволяють зробити їх більш цікавими і візуально привабливими. Однією з подібних технологій є фотодрук.
Натяжные потолки с фотопечатью
Різноманітність не на шкоду висоті приміщення

У сегменті натяжних конструкцій є безліч креативних рішень для будь-якого будинку. Але деякі з них технічно не раціонально монтувати в конкретних умовах. Так, багаторівневі стелі або напівпрозорі конструкції з підсвічуванням віднімають досить багато висоти приміщення. З огляду на це, вони можуть бути не найкращим варіантом там, де висота основної стелі залишає бажати кращого. Але, не дивлячись на те, що доводиться відмовлятися від подібного креативу, шанси внести різноманітність в інтер'єр за допомогою натяжної стелі, все-таки, є.

Ви можете вибрати для себе полотно з фотодруком, яке буде одночасно красивим і практичним. Звичайно, натяжні стелі з фотодруком теж можуть складатися з декількох рівнів, однак навіть однорівневі конструкції виглядають оригінально і красиво. Тому є чудова можливість вибору другого варіанта.

Які натяжні стелі з фотодруком популярні?

Є деякі традиційні мотиви оформлення натяжних стель, які ніколи не втрачають своєї актуальності. Серед таких перебувають:

  • небо - воно може бути денним і нічним, безхмарним або з невеликими симпатичними хмаринками;
  • квіти - за допомогою фотодруку на полотно можуть бути перенесені як мальовані квіти, так і зняті за допомогою фотоапарата (проте важливо те, щоб вони гармоніювали з усіма іншими елементами інтер'єру);
  • візерунки та орнаменти - якщо грамотно вибрати таке зображення, воно може виглядати дуже нетривіально і сучасно;
  • фрески - такі фотопечатние зображення зазвичай гармоніюють з приміщеннями, що мають в своєму інтер'єрі елементи, які свідчать про розкіш.


Крім перерахованих зображень, популярні краплі води, метелики, космос, а також ряд інших мотивів. Вибір є дуже широким, оскільки за допомогою фотодруку на натяжна стеля можна нанести практично будь-яке якісне зображення.

Підбір оформлення стелі під приміщення

Стелі з фотодруком є популярними і поширеними. Високий попит на них дозволив відстежити деякі тенденції та закономірності оптимального вибору зображення для конкретних приміщень. Ці тенденції такі:

Для віталень найчастіше вибирають фотографії квітів і неба, так як вони є досить універсальними. Красиво також буде виглядати орнаментальне зображення.
Для кухні найкраще також вибрати щось універсальне. Спокійні геометричні візерунки і квіти - в самий раз. Утримайтеся від синіх відтінків, притуплюють апетит. Небо і космос - не найкращий мотиви для кухонного приміщення.
На відміну від кухні, космічні картини чудово впишуться в багато спальні. Також актуальним буде монтаж систем «Зоряне небо».
Для дитячої кімнати теж нерідко віддають перевагу неба, так як воно забезпечує дитині атмосферу креативу і свободи. Найкраще буде віддати перевагу світлі тони.


Фотодрук на полотні натяжної стелі - це завжди велике поле можливостей. Якщо ви правильно ними скористаєтеся, то цей елемент приміщення забезпечить в ньому оригінальність і затишок. А якісний монтаж стане запорукою довговічності такої стельової конструкції.
Замовити в один клік!
Ми пропонуємо:
  • безкоштовний замір
  • договір з фіксованою ціною і термінами
  • сертифікати якості та відповідності
  • безкоштовна професійна консультація
Замовити натяжні стелі
Отримати консультацію, дізнатися про новинки, нюанси, терміни, ціни та акції. Залишити заявку на установку або замір.

Телефон:
+38 (067) 567-74-46
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09: 00-18: 00
Сб.: 09: 00-16: 00
Нд.: Вихідний