Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.
Дізнатися подробиці або замовити натяжні стелі
Decor Design

Ширяючі (парящі) натяжні стелі

У сучасній сфері дизайну інтер'єрів натяжні стелі вже давно перестали бути нововведенням. Однак вони схильні до своїм трансформацій і мінливим трендам. Наприклад, однією з актуальних нинішніх тенденцій є монтаж ширяючих натяжних стель. Компанія Decor Design пропонує вам ширяючі конструкції, які прикрасять інтер'єр і стануть справжньою його «родзинкою».
Парящие натяжные потолки
Ширяюча натяжна стеля: особливості

Щоб був створений ефект польоту стелі, в монтажі застосовується один технологічний «секрет». Між самим полотном і стіною залишається невеликий проміжок для того, щоб встановити спеціальне підсвічування. Вона може бути як одно-, так і різнобарвною. Це технологічне рішення дає можливість створити візуальну ілюзію. Якщо дивитися на стелю, здається, ніби вона ширяє в невагомості.

Якщо вас цікавлять ширяючі натяжні стелі, ціна їх буде залежати від матеріалів, особливостей конструкції і рівня складності монтажу. Але в цілому цінова політика компанії Decor Design завжди лояльна по відношенню до клієнта. А якість натяжних полотен і їх установки знаходиться на стабільно високому рівні.

Переваги ширяють стель

Серед тих переваг, якими володіють ширяючі натяжні стелі, базовими є такі:

  • Зорове розширення простору, що дуже актуально для невеликих приміщень.
  • Широке різноманітність варіантів дизайну. Наші фахівці подбають про те, щоб колірна гамма стелі і її підсвічування гармоніювали з вашим приміщенням.
  • Можливість використовувати в ширяючій стельової конструкції полотно з фотодруком. Наприклад, ширяюча стеля з зображенням зоряного неба стане справжньою окрасою спальні або дитячої кімнати.
  • Економія коштів на освітленні за рахунок використання світлодіодного підсвічування, що є елементом стелі.
  • Простота і оперативність монтажу.
  • Демократична ціна, яка робить ширяючі натяжні стелі не менш доступними, ніж інші варіанти.

Варто зазначити: навіть прихильники класичних тенденцій часто змінюють свою думку про дизайнерських нововведення, коли знайомляться з ширяючими стелями. А індивідуальний підхід в роботі, який забезпечують фахівці компанії Decor Design, стає запорукою достатку клієнтів.

Ширяючі стелі прикрасять ваше приміщення!
Замовити в один клік!
Як ми працюємо
Все починається з заявки або дзвінка в наш офіс. Наш менеджер відповідає на дзвінок і докладно відповідає на всі Ваші питання про натяжні стелі, водночас пропонуючи зробити безкоштовний вимір. Навіщо він потрібен? Ну в першу чергу для Вас, тому що технолог має при собі зразки матеріалів, фотографії, і може розповісти і показати як буде виглядати натяжна стеля у Вашому приміщенні, а так само зробить замір.
Замір, це критична точка при спілкуванні з замовником, саме після заміру ми можемо озвучити точну вартість робіт, і підписати договір, який гарантує, що вартість залишиться незмінна, позначаться терміни виконання робіт, матеріали та відповідальність сторін договору ... і на цьому моменті, отримавши всю інформацію, Ви маєте право вирішувати, працювати з нами чи ні, чи підходять Вам позначені умови і вартість.
Ви скажете, "а хто мені дасть гарантію, що ви зробите все добре, на високому рівні якості?", - а й тут ми вже подумали про Вас:
1) робота з монтажу натяжної стелі не є виконаною, до тих пір, поки не буде підписано "Акт виконаних робіт", і лише Ви вирішуєте коли робота виконана на 100%
2) якщо трапиться що через час, при іншому освітленні, або при появі 3-го думки виникають питання, чи бажання що то переробити або додати, то наш відділ якості поцікавиться Вашою думкою як про якість робіт, так і про Ваших відчуттях від натяжної стелі , і "якщо щось пішло не так" - постарається розібратися і допомогти це виправити.
3) так само, у нас існує 12-ти річна гарантія на нашу роботу, зателефонувавши і назвавши номер гарантійного талона, до Вас виїде наш технолог, проведе оцінку: від безкоштовного усунення, до знижки на роботи (якщо випадок не гарантійний, наприклад злив води при затопленні сусідами)
Ми дбаємо про наших клієнтів, і вони відповідають тим-же - розповідаючи про нашу роботу своїм друзям і знайомим, це і є найвища нагорода в нашій роботі!
Телефон:
+38 (068) 320-01-01
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м. Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09:00-18:00
Сб.: 09:00-16:00
Нд.: Вихідний