Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.

Блог про натяжні стелі - підготовка і установка натяжних стель

Ми зібрали в одному місці всі найпопулярніші питання і відповіді про натяжні стелі.
Як відбувається підготовка і установка натяжних стель?
Питання, пов'язані з установкою натяжних стель, дуже важливі для клієнтів. Як свідчить досвід компанії «Декор Дизайн», замовники цікавляться багатьма речами, наприклад:

  • наскільки швидко пройде установка;
  • чи потрібна попередня підготовка;
  • чи треба під час процесу установки з'їжджати з квартири;
  • чи є необхідність в тому, щоб на час настановних робіт звільняти приміщення від меблів і всіх речей.

Крім цього, клієнтів цікавлять і інші питання. Тому пропонуємо ознайомитися з тим, як в загальних рисах відбувається процес установки натяжної стелі.
Попередні роботи
Для початку вам варто викликати замірника, який працює в компанії «Decor Design», після чого він не тільки проведе всі необхідні вимірювальні роботи, але і відповість на ті питання, які вас цікавлять. Фахівець допоможе вам здійснити вибір натяжної стелі, а також складе попередній креслення. Всі комунікації, які є або передбачаються, будуть враховані при розробці креслення.

Варто відзначити те, що монтаж натяжних стель є тим видом ремонтних робіт, які фактично не вимагають попередньої підготовки. З кімнати вам слід винести тільки рослини і тварин, а також прибрати технічні пристрої, які погано реагують на підвищену температуру, якщо передбачений монтаж по гарпунною технології.
Підготовка
Меблі виносити не потрібно. Щоб доступ до стелі був вільним, вам варто тільки відсунути їх від стін. Що стосується побутової техніки, то її краще накрити за допомогою ізолюючої плівки. Якщо у основній стелі немає наскрізних отворів і віна не обсипається, то немає ніякої потреби в тому, щоб її ремонтувати. Незалежно від того, забарвлена чорнова стеля або обклеєна шпалерами, її кривий стан - не проблема, оскільки натяжна стельова конструкція приховає всі недоліки. Очищення і зміцнення основної стелі необхідно тільки в тих рідкісних випадках, коли її частини випадають або відбувається відшарування побілки (або шпаклівки). Якщо шпалери висять клаптями, теж важливо очистити стелю і провести її зміцнення, якщо існує така необхідність.

Пам'ятайте: навіть ті тріщини, які на вигляд є невеликими, можуть мати наскрізний характер, який призведе до виникнення протягів в міжстельовому просторі. Тому ваша основна стеля повинна досліджуватися кваліфікованим майстром, щоб вчасно усунути недоліки.
Виготовлення стелі
Полотно натяжної стельової конструкції створюється в цеху компанії «Декор Дизайн». Для цього використовується спеціальне сучасне обладнання, що дозволяє викроювати полотна будь-якої довжини і форми.
Установка
Каркас для натяжної стелі може бути виготовлений з пластикового або алюмінієвого профілю. Метал, звичайно, коштує дорожче, але обидва варіанти мають свої переваги. Коли здійснюється монтаж каркаса, сміття практично немає. Може бути лише незначна кількість подрібненого піску, яке з'являється тоді, коли в стінах свердлити отвори.

Монтажники міряють нижню точку основної стелі і проводять лінію, що призначалася для установки профілів. Під час цієї роботи використовується тільки високоточне обладнання. Потім відбувається безпосередньо натяжка полотна. Особливості її технологічного процесу залежать від того, який спосіб монтажу обраний.

Фахівці нашої компанії проведуть всі монтажні роботи з урахуванням актуальних технологій і стандартів.

Отримайте безкоштовну консультацію!

Телефон:
+38 (067) 567-74-46
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09: 00-18: 00
Сб.: 09: 00-16: 00
Нд.: Вихідний