Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.
Дізнатися подробиці або замовити натяжні стелі
Decor Design

Перфоровані натяжні стелі за технологією Apply

Натяжні стелі вже досить тривалий час є популярними в сфері дизайну інтер'єрів. Вони не тільки не втрачають своїх позицій, а й стрімко розвиваються. З'являються нові технології, які роблять ці стелі ще більш різноманітними і привабливими для клієнтів. Одне з таких нововведень - технологія Apply, яка дозволила конструювати стелі з декоративними фігурними вирізами, а також зображеннями.
Перфорированные натяжные потолки

Яким чином відбувається монтаж стель за технологією Apply?

Щоб створити натяжна стеля за технологією Apply, потрібно два полотна. Одне з них має бути цілісним, а друге - мають прорізи. Художні вирізи можуть мати найрізноманітніші і химерні форми. Найчастіше використовуються прямокутники, овали, кола. Відстань між полотнами може бути різним у залежності від дизайну стелі.

Різьблені натяжні стелі можна цікаво поєднувати з точковими світильниками, класичними люстрами, Led-стрічками та іншими елементами освітлення. Крім базових переваг, які характерні для всіх натяжних стель, перфоровані варіанти володіють величезними можливостями для стилізації. Ексклюзивні різьблені елементи на полотні натяжної конструкції зроблять ваш будинок дійсно унікальним.

Перфоровану стелю в кафе, ресторані, галереї

Перфоровані стелі здатні прикрасити не тільки житлові, але і комерційні приміщення. Бари, кафе, клуби і елітні магазини з такими стельовими конструкціями будуть виглядати стильно і створювати позитивний імідж вашого закладу серед клієнтів. Також подібні варіанти оформлення стелі оптимальні для готелів, арт-галерей, творчих майстерень і безлічі інших приміщень.

Переваги перфорованого стелі

Якщо систематизувати переваги різьблених натяжних конструкцій, то в їх числі слід назвати такі позиції:

 • можливість замовити стелю з будь-яким візерунком або хаотичним чином розташованими отворами (обидва варіанти є стильними та актуальними в наш час);
 • оптимальне рішення, щоб приховати недоліки базової стелі, не витрачаючи на це занадто багато грошей (Вирівнювання кривого основної стелі - це завжди тривалий, трудомісткий і дорогий варіант, який іноді не приносить 100-відсоткового позитивного результату. Тому простіше і дешевше замовити натяжна стеля);
 • можливість за допомогою різьбленого стелі підкреслити унікальний стиль своєї компанії або закладу;
 • оптимальний повітрообмін, що дозволяє встановити таку стелю в приміщенні, що відрізняється високою вологістю;
 • відсутність запахів або властивості їх вбирати (дана перевага актуально для власників закладів харчування).


Дуже важливою перевагою перфорованого стелі є те, що наявність отворів не впливає на його міцність. Також можна комбінувати конструкцію, створену за технологією Apply, з іншими форматами - наприклад, сконструювати «ширяє» різьблена стеля.

Як відбувається установка різьблених стель?

Установка різьблених стель здійснюється в кілька етапів:

 • робиться розмітка;
 • багет монтується на спеціальні дюбель-цвяхи;
 • виводиться проводка і проводиться кріплення заставних деталей з метою розміщення висвітлюють приладів;
 • приміщення прогрівається за допомогою теплової гармати;
 • натяжний полотно нагрівається до необхідної температури і монтується;
 • перед тим як натягнути зовнішній шар різьбленого стелі, завершується монтаж освітлення.

Незважаючи на те, що процедура може здатися занадто трудомісткою і складною на перший погляд, кваліфікованим профі під силу її провести швидко і якісно. А створений таким чином стеля буде довго радувати своєю унікальністю і ексклюзивністю.
Замовити в один клік!
Як ми працюємо
Все починається з заявки або дзвінка в наш офіс. Наш менеджер відповідає на дзвінок і докладно відповідає на всі Ваші питання про натяжні стелі, водночас пропонуючи зробити безкоштовний вимір. Навіщо він потрібен? Ну в першу чергу для Вас, тому що технолог має при собі зразки матеріалів, фотографії, і може розповісти і показати як буде виглядати натяжна стеля у Вашому приміщенні, а так само зробить замір.
Замір, це критична точка при спілкуванні з замовником, саме після заміру ми можемо озвучити точну вартість робіт, і підписати договір, який гарантує, що вартість залишиться незмінна, позначаться терміни виконання робіт, матеріали та відповідальність сторін договору ... і на цьому моменті, отримавши всю інформацію, Ви маєте право вирішувати, працювати з нами чи ні, чи підходять Вам позначені умови і вартість.
Ви скажете, "а хто мені дасть гарантію, що ви зробите все добре, на високому рівні якості?", - а й тут ми вже подумали про Вас:
1) робота з монтажу натяжної стелі не є виконаною, до тих пір, поки не буде підписано "Акт виконаних робіт", і лише Ви вирішуєте коли робота виконана на 100%
2) якщо трапиться що через час, при іншому освітленні, або при появі 3-го думки виникають питання, чи бажання що то переробити або додати, то наш відділ якості поцікавиться Вашою думкою як про якість робіт, так і про Ваших відчуттях від натяжної стелі , і "якщо щось пішло не так" - постарається розібратися і допомогти це виправити.
3) так само, у нас існує 12-ти річна гарантія на нашу роботу, зателефонувавши і назвавши номер гарантійного талона, до Вас виїде наш технолог, проведе оцінку: від безкоштовного усунення, до знижки на роботи (якщо випадок не гарантійний, наприклад злив води при затопленні сусідами)
Ми дбаємо про наших клієнтів, і вони відповідають тим-же - розповідаючи про нашу роботу своїм друзям і знайомим, це і є найвища нагорода в нашій роботі!
Телефон:
+38 (068) 320-01-01
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м. Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09:00-18:00
Сб.: 09:00-16:00
Нд.: Вихідний

Made on
Tilda