Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.

ПРО НАС

натяжні стелі і комплектуючі

Компанія "Decor Design" надає послуги з виготовлення та розробці різних дизайнерських натяжних стель в Харкові. Ми з 2008 року працюємо в сфері виробництва і реалізації будівельних та оздоблювальних матеріалів. За цей час накопичено значний досвід реалізації проектів самого різного рівня.

У нас Ви можете замовити як готові рішення однорівневих і багаторівневих натяжних стель, так і унікальні дизайнерські рішення розроблені індивідуально для вашої квартири або будинку.
Переваги замовлення натяжної стелі в Декор Дизайн:

Власне виробництво і контроль якості, що дозволяє нам в найкоротші терміни встановлювати стелі високої якості, різних кольорів і фактури;
Досвідчений персонал - ми утримуємо свій штат висококваліфікованих монтажників, які гарантовано роблять професійний монтаж натяжних стель і сервісне обслуговування;
Терміни виконання - постійна наявність матеріалів дозволяють виготовити стелю протягом 1 дня.
Цінова політика - власне виробництво більшості необхідних матеріалів дозволяють нам стримувати демократичні ціни, нижче сторонніх підрядників;
Багатий досвід у виробництві, монтажі та обслуговуванні натяжних пвх стель.
Працюємо для Вас з 2008 року, ростемо і підвищуємо якість обслуговування.
... від ідеї до реалізації
Шукаєте монтаж натяжних стель в Харкові? Компанія Decor Design пропонує свої послуги. Багаторічний досвід і якісні полотна для натяжних стель стають базовими перевагами, які забезпечують достаток клієнтів. Індивідуальний підхід для нас - не просто красиве словосполучення. Це можливість на основі реального досвіду і знань допомагати замовникам підбирати ті стелі, які оптимальні для них.

Наші переваги

Замовляючи наші послуги, ви вибираєте:
- Багаторічний досвід фахівців, що дозволяє оперативно орієнтуватися в ваших побажаннях.
- Тільки високоякісні матеріали полотен і монтажної фурнітури.
- Можливість вибирати для себе стелю з широкого асортименту запропонованих варіантів.
- Лояльні ціни, завдяки яким натяжні конструкції стають доступними для людей з різним рівнем достатку.
- Швидкість і чистоту в процесі монтажу.
Крім цього, не варто забувати про переваги самих натяжних стель. Вони естетичні, екологічні, практичні. Таке рішення дозволяє перетворити приміщення, приховавши ті недоліки, які характерні для основної стелі.

Знайомтеся з запропонованими варіантами і робіть своє замовлення. А ми виконаємо його на вищому рівні!
Відгуки про нашу роботу на YouTube:
ВІДГУКИ НАШИХ ЗАМОВНИКІВ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ НА GOOGLE.COM
Чому саме google? Все дуже просто - ці відгуки неможна модерувати, "накрутити" або видалити! Саме гугл показує справжній рейтинг компаній, скільки вони працюють у своїй галузі, та дає Вам змогу отримати якісні послуги! Залиште і Ви відгук, допоможіть іншим зробити вибір.
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

«Decor Design» прагне зберегти конфіденційність Ваших особистих даних і забезпечити захист Вашої особистої інформації. Дана Політика конфіденційності визначається тим, які типи особистої інформації ми збираємо, як ми її використовуємо і захищаємо.

ЯК ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ?


Політика конфіденційності поширюється на особисту інформацію, зібрану веб-сайтом в зв'язку з послугами, які ми пропонуємо. Політика конфіденційності є невід'ємною частиною правил і умов використання веб-сайту.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ НА:

інформацію, зібрану зі сторонніх веб-сайтів, платформ і / або додатків ( "Сайти Третіх сторін") які ми не контролюємо;
інформацію, зібрану на сайтах, що належать третім особам, доступ до яких Ви отримали, перейшовши за посиланням на веб-сайті.

«Decor Design» не збиратиме, використовувати або розкривати Вашу особисту інформацію без Вашої згоди. Користуючись веб-сайтом, Ви тим самим даєте згоду на збір і використання Вашої особистої інформації в відповідності з цією політикою конфіденційності.

Ми можемо додатково просити Вашої згоди на використання Вашої особистої інформації для цілей, на які дана Політика конфіденційності не поширюється. Ви не зобов'язані погоджуватися, але якщо ви вирішите не давати своєї згоди, Ваша участь в певних заходах може бути обмежена. Якщо Ви даєте свою згоду на додаткові умови, вони повинні превалювати в разі їх розбіжності з умовами цієї Політики конфіденційності. Якщо Ви не згодні на збір, використання і розкриття наданої вами особистої інформації, будь ласка, не використовуйте сервіси веб-сайту, що вимагають від вас надання особистий інформації.

ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО?

Згідно Політиці конфіденційності поняття "особистої інформації" включає інформацію, або частина інформації, яка дозволяє Вас ідентифікувати. У нашому випадку ми просимо тільки адресу електронної пошти та телефон, щоб ми змогли ідентифікувати Вас для більш комфортного користування нашим сервісом.

Ми можемо отримати інформацію безпосередньо від Вас при:

реєстрації
спілкуванні з менеджером
активності в соц.сетях

ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШУ ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ?

Ми використовуємо надану Вами інформацію тільки для того, щоб забезпечити Вам більш зручний сервіс.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХИСТУ ВАШИХ ОСОБИСТИХ ДАНИХ.

Ми робимо все розумних зусиль для збереження Ваших особистих. Доступ до Ваших особистих даних обмежений з метою запобігання несанкціонованому доступу, зміни або неправомірного використання.
Замовити в один клік!

Телефон:
+38 (067) 567-74-46
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09: 00-18: 00
Сб.: 09: 00-16: 00
Нд.: Вихідний