Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.
Дізнатися подробиці або замовити натяжні стелі
О нас
Политика конфиденциальности

Працюємо для Вас з 2008 року, ростемо і підвищуємо якість обслуговування.
... від ідеї до реалізації
Шукаєте монтаж натяжних стель в Харкові? Компанія Decor Design пропонує свої послуги. Багаторічний досвід і якісні полотна для натяжних стель стають базовими перевагами, які забезпечують достаток клієнтів. Індивідуальний підхід для нас - не просто красиве словосполучення. Це можливість на основі реального досвіду і знань допомагати замовникам підбирати ті стелі, які оптимальні для них.

Наші переваги

Замовляючи наші послуги, ви вибираєте:
- Багаторічний досвід фахівців, що дозволяє оперативно орієнтуватися в ваших побажаннях.
- Тільки високоякісні матеріали полотен і монтажної фурнітури.
- Можливість вибирати для себе стелю з широкого асортименту запропонованих варіантів.
- Лояльні ціни, завдяки яким натяжні конструкції стають доступними для людей з різним рівнем достатку.
- Швидкість і чистоту в процесі монтажу.
Крім цього, не варто забувати про переваги самих натяжних стель. Вони естетичні, екологічні, практичні. Таке рішення дозволяє перетворити приміщення, приховавши ті недоліки, які характерні для основної стелі.

Знайомтеся з запропонованими варіантами і робіть своє замовлення. А ми виконаємо його на вищому рівні!

Відгуки про нашу роботу на YouTube:

webmaster@decordesign.com.ua - задати питання керівництву (тільки для роздрібних клієнтів)
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

«Decor Design» прагне зберегти конфіденційність Ваших особистих даних і забезпечити захист Вашої особистої інформації. Дана Політика конфіденційності визначається тим, які типи особистої інформації ми збираємо, як ми її використовуємо і захищаємо.

ЯК ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ?


Політика конфіденційності поширюється на особисту інформацію, зібрану веб-сайтом в зв'язку з послугами, які ми пропонуємо. Політика конфіденційності є невід'ємною частиною правил і умов використання веб-сайту.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ НА:

інформацію, зібрану зі сторонніх веб-сайтів, платформ і / або додатків ( "Сайти Третіх сторін") які ми не контролюємо;
інформацію, зібрану на сайтах, що належать третім особам, доступ до яких Ви отримали, перейшовши за посиланням на веб-сайті.

«Decor Design» не збиратиме, використовувати або розкривати Вашу особисту інформацію без Вашої згоди. Користуючись веб-сайтом, Ви тим самим даєте згоду на збір і використання Вашої особистої інформації в відповідності з цією політикою конфіденційності.

Ми можемо додатково просити Вашої згоди на використання Вашої особистої інформації для цілей, на які дана Політика конфіденційності не поширюється. Ви не зобов'язані погоджуватися, але якщо ви вирішите не давати своєї згоди, Ваша участь в певних заходах може бути обмежена. Якщо Ви даєте свою згоду на додаткові умови, вони повинні превалювати в разі їх розбіжності з умовами цієї Політики конфіденційності. Якщо Ви не згодні на збір, використання і розкриття наданої вами особистої інформації, будь ласка, не використовуйте сервіси веб-сайту, що вимагають від вас надання особистий інформації.

ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО?

Згідно Політиці конфіденційності поняття "особистої інформації" включає інформацію, або частина інформації, яка дозволяє Вас ідентифікувати. У нашому випадку ми просимо тільки адресу електронної пошти та телефон, щоб ми змогли ідентифікувати Вас для більш комфортного користування нашим сервісом.

Ми можемо отримати інформацію безпосередньо від Вас при:

реєстрації
спілкуванні з менеджером
активності в соц.сетях

ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШУ ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ?

Ми використовуємо надану Вами інформацію тільки для того, щоб забезпечити Вам більш зручний сервіс.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХИСТУ ВАШИХ ОСОБИСТИХ ДАНИХ.

Ми робимо все розумних зусиль для збереження Ваших особистих. Доступ до Ваших особистих даних обмежений з метою запобігання несанкціонованому доступу, зміни або неправомірного використання.
Замовити в один клік!
Як ми працюємо
Все починається з заявки або дзвінка в наш офіс. Наш менеджер відповідає на дзвінок і докладно відповідає на всі Ваші питання про натяжні стелі, водночас пропонуючи зробити безкоштовний вимір. Навіщо він потрібен? Ну в першу чергу для Вас, тому що технолог має при собі зразки матеріалів, фотографії, і може розповісти і показати як буде виглядати натяжна стеля у Вашому приміщенні, а так само зробить замір.
Замір, це критична точка при спілкуванні з замовником, саме після заміру ми можемо озвучити точну вартість робіт, і підписати договір, який гарантує, що вартість залишиться незмінна, позначаться терміни виконання робіт, матеріали та відповідальність сторін договору ... і на цьому моменті, отримавши всю інформацію, Ви маєте право вирішувати, працювати з нами чи ні, чи підходять Вам позначені умови і вартість.
Ви скажете, "а хто мені дасть гарантію, що ви зробите все добре, на високому рівні якості?", - а й тут ми вже подумали про Вас:
1) робота з монтажу натяжної стелі не є виконаною, до тих пір, поки не буде підписано "Акт виконаних робіт", і лише Ви вирішуєте коли робота виконана на 100%
2) якщо трапиться що через час, при іншому освітленні, або при появі 3-го думки виникають питання, чи бажання що то переробити або додати, то наш відділ якості поцікавиться Вашою думкою як про якість робіт, так і про Ваших відчуттях від натяжної стелі , і "якщо щось пішло не так" - постарається розібратися і допомогти це виправити.
3) так само, у нас існує 12-ти річна гарантія на нашу роботу, зателефонувавши і назвавши номер гарантійного талона, до Вас виїде наш технолог, проведе оцінку: від безкоштовного усунення, до знижки на роботи (якщо випадок не гарантійний, наприклад злив води при затопленні сусідами)
Ми дбаємо про наших клієнтів, і вони відповідають тим-же - розповідаючи про нашу роботу своїм друзям і знайомим, це і є найвища нагорода в нашій роботі!
Телефон:
+38 (068) 320-01-01
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м. Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09:00-18:00
Сб.: 09:00-16:00
Нд.: Вихідний

Made on
Tilda