Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.

Блог про натяжні стелі - затопили натяжну стелю. Що робити?

Ми зібрали в одному місці всі найпопулярніші питання і відповіді про натяжні стелі.
Затопили натяжну стелю. Що робити?
Коли починається сезон дощів, в компанії, що займаються створенням і монтажем натяжних стель, надходить безліч дзвінків від стурбованих клієнтів. В даному випадку «Декор Дизайн» не є винятком. Щоб прояснити можливі ситуації, пов'язані із затопленням натяжної стелі, відповідаємо на найпоширеніші питання по цій темі.
Що робити, коли натяжну стелю залили сусіди зверху, в результаті чого на ньому утворився міхур з водою? Чи можна проколоти ця бульбашка, щоб вода витекла?
Ні в якому разі не можна самостійно втручатися, роблячи в натяжній стелі будь-які проколи або надрізи. Потрібно викликати бригаду фахівців, яка вирішить питання. Але не варто думати, що самі фахівці обійдуться тільки акуратним надрізом стелі, а вам вони це нібито не радять, щоб не втрачати прибуток. Це далеко не так, оскільки рішення такої проблеми є більш складним. За допомогою спеціального обладнання професіонали проведуть демонтаж краю полотна і зіллють воду. Можливий також слив зібралася рідини через отвір, призначене для точкового світильника. В даному випадку оплачувати діяльність ремонтної бригади повинна сторона, з вини якої і стався потоп.Люді, які намагалися самовільно «лагодити» стелю тим способом, який описаний вище, стикалися з масою негативних наслідків. Мало того, що полотно внаслідок надрізів і проколів псується безповоротно і не підлягає ремонту, так ще й оплачувати послуги майстрів власник стелі змушений за свій рахунок. Адже гарантійні зобов'язання компанії-виробника і установника не поширюються на ситуації, де власник стельової конструкції сам заподіяв собі збитки.
Чи правда, що якщо є ризик протікання даху, то краще замовляти натяжна стеля, так як він під час затоплення затримує воду?
Що робити, коли натяжна стеля залили сусіди зверху, в результаті чого на ньому утворився міхур з водою? Чи можна проколоти цю бульбашку, щоб вода витекла?
Серед людей, які проживають на верхніх поверхах, дійсно поширене замовляти монтаж натяжних стель не тільки з естетичної, але і з практичною метою. Такі стелі з вінілу здатні витримати до ста літрів води на один квадратний метр. А тому під час затоплення вони дійсно утримають великі обсяги води.

Що стосується додаткових заходів безпеки, то вони такі:
  • перед тим як почати в квартирі ремонт, упевніться з цілісності даху;
  • огляньте русти між швами перекриття і, якщо в цьому є потреба, то залийте їх бетоном;
  • обробіть стики складом з гідроізоляційними властивостями
Якщо ж заток натяжної стельової конструкції все-таки трапився, дійте так:

  1. зберігайте спокій і холоднокровність;
  2. насамперед подбайте про те, щоб відключити по всій квартирі електрику - це вам дозволить уберегтися від короткого замикання і, відповідно, пожежі;
  3. викличте фахівців-ремонтників;
  4. підготуйте ємності на воду.

Коли відбулося заливання натяжної стелі водою, дуже важливо також усунути причину протікання - наприклад, перекрити кран, підставити тази в горищному приміщенні. Усуньте ризик пошкодження стелі гострими предметами.
Що робить ремонтна бригада в тому випадку, якщо сусіди залили стелю?
На місце події ремонтна бригада їде в максимально короткі терміни. Вона забезпечує демонтаж люстри, точкових світильників, а потім діє по ситуації. Може знадобитися демонтаж всього полотна або його краю для зливу води через шланг. Демонтованих поверхню залежить від місця розташування накопичилася води, а також її обсягів.
Подальший етап - просушування і в деяких випадках очищення базового стелі від появи сміття. Плити перекриття рекомендується обробляти спеціальним засобом від грибка і цвілі, а потім полотно монтуються на своє місце.

Отримайте безкоштовну консультацію!

Телефон:
+38 (067) 567-74-46
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09: 00-18: 00
Сб.: 09: 00-16: 00
Нд.: Вихідний