Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.

Блог про натяжні стелі. Найпопулярніші питання. Частина 1

Ми зібрали в одному місці всі найпопулярніші питання і відповіді про натяжні стелі.
Найпопулярніші питання. Частина 1
Натяжні стелі впевнено увійшли в свій сегмент ринку і поступово витісняють конкуруючі стельові конструкції. Чим вище зростає популярність полотен, тим більше виникає питань щодо раціональності їх установки.

Менеджерам компанії «Декор Дизайн» часто доводиться стикатися з питаннями від потенційних клієнтів про якість, застосування і довговічності натяжних стель. У цьому матеріалі ми спробуємо опублікувати найбільш затребувану інформацію для споживачів.
Відповідь: може витримати, але все залежить від рівня затоплення. ПВХ-плівка може не витримати надмірного скупчення води. Полотно досить щільне і здатне утримувати до 100 літрів рідини на площі 1 квадратного метра. Але, не вчасно усунена протікання може пошкодити покриття. Тому, виявивши утворюється міхур, варто негайно звернутися до майстрів, які здійснювали монтаж стельової конструкції. При прискореному зростанні міхура можна самостійно злити частину води через діри для люстр, ламп та інших комунікаційних отворів. Але важливо пам'ятати про те, що не варто робити самостійних надрізів і проколів в стелі, інакше ви його зіпсуєте і зробите подальший ремонт неможливим.
Неприємний запах: скільки зазвичай тримається?
Даний фактор залежить від конкретних особливостей приміщення. У житлових кімнатах, які часто провітрюються, запах натяжної стелі зникне буквально за пару днів.
У нежилому будинку, де вікна в основному закриті, неприємні аромати протриматися набагато довше. Але виправити подібну ситуацію легко нормальним провітрюванням. І запах «піде» на завжди.
Натяжні стелі підходять для кухні?
Плівка ПВХ для кухні є найбільш оптимальним варіантом. Навіть така допоміжна техніка, як витяжки та кондиційні системи не вберігають кухонний стеля від кіптяви і жирових випаровувань. Даний шар нальоту можна змити з багатьох стельових покриттів, але традиційні стелі після цього необхідно перефарбовувати.
Ось звідси і бере початок унікальність натяжної стелі. Для очищення подібного покриття досить ганчірки з мильним розчином, в ролі якого може бути спеціальний поліроль для ПВХ-плівки або деякі інші миючі засоби. Не можна застосовувати гострі предмети, мочалки з металом і абразівовместімие речовини.
Доглядаючи з відповідною акуратністю за плівкою ПВХ, ви забезпечите їй набагато більший експлуатаційний термін, ніж 12 років, які надаються фахівцями компанії «Декор Дизайн».

Для миття глянцевих натяжних конструкцій варто додавати нашатир до мильної суспензії. Це допоможе повернути якісний блиск плівці ПВХ.
Наскільки знизиться висота стін після монтажу натяжної стелі?
Найбільш на цей показник впливають перепади рівня чорнового перекриття. При практично рівній поверхні старого стелі, натяжна конструкція займе лише 2-4 см. При встановленні точкових софітів «Крадуче» висота може становити до 10 сантиметрів.

В основному дані показники обчислюються в залежності від обраної конструкції стелі і устаткування, що монтується в межпотолочное простір обладнання. Якщо взяти максимальну висоту стін, якій доведеться пожертвувати, вона не буде довше 30 сантиметрів. Цього відстані цілком вистачає для установки найскладніших конструкцій з використанням різних комунікаційних пристроїв.

Отримайте безкоштовну консультацію!

Дізнатися відповіді на індивідуальні питання, які виникають в конкретній ситуації, легко у менеджерів компанії «Декор Дизайн».
При необхідності монтажу або ремонту натяжних стельових конструкцій, звертайтеся до наших майстрів, які мають високий рівень кваліфікації і досвіду. Не варто нехтувати правилами догляду за ПВХ-стелями, і вони будуть радувати вас ще багато-багато років!

Телефон:
+38 (067) 567-74-46
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09: 00-18: 00
Сб.: 09: 00-16: 00
Нд.: Вихідний