Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.

Блог про натяжні стелі - натяжні стелі в різних дизайнерських стилях

Ми зібрали в одному місці всі найпопулярніші питання і відповіді про натяжні стелі.
Натяжні стелі в різних дизайнерських стилях
Для створення завершеного образу буде достатньо навіть легкої стилізації стін, підлоги, стелі, меблювання і доповнити їх характерними деталями.
Натяжні стелі - найбільш універсальний спосіб обробки стелі. Вони дають різноманітність форм, маскують нерівності поверхонь, візуально роблять кімнату більше. Великий вибір фактур і кольорів натяжних стель дає можливість вписати таку стелю в інтер'єр будь-якого стилю.
Тому при поєднанні натяжної стелі з певним стилем інтер'єру необхідно враховувати стильові особливості кожного дизайну.
Стиль авангард
Прогресивний художній стиль початку 20 століття, який проявлявся в першу чергу в архітектурі.
Свого часу цей стиль став революційним, так як виходив за рамки традиційної естетики. Авангард відмовляється від традиційних форм і ліній, а натомість їм створює нові. В авангарді дуже важливим є контраст кольору і форми, поєднання не поєднаного. Для цього стилю характерні яскраві, кричущі кольори, динаміка, експресія. Основні матеріали авангарду це дерево, скло і метал.

Натяжні стелі стануть відмінним доповненням загального задуму дизайну приміщення. Кращого за все підійдуть яскраві глянцеві натяжні стелі.
Готичний стиль
Історичний стиль західноєвропейського мистецтва 13-15 століття. Готичний стиль з'явився як стиль архітектурний, тому в дизайн інтер'єру перейшла його монументальність і масштабність.
Характерно використання великої кількості дерева, каменю, скла. Готичні меблі дуже масивні і величні. У дизайні застосовуються в насичені червоні, сині, жовті, коричневі кольори. Для контрасту використовують пурпурні, рубінові, пастельно-рожеві, зелені відтінки.

У готичному стилі краще встановлювати матові натяжні стелі. У складних стельових конструкціях натяжні стелі можна використовувати фрагментарно, у вигляді різних сегментів.
Японский стиль
Японський стиль грунтується на раціональному використанні простору, породжує атмосферу спокою і гармонії.

Для цього стилю характерна функціональність елементів, використання натуральних кольорів і матеріалів, мінімальна кількість меблів, тематична живопис.

У дизайні інтер'єру в японському стилі гармонійно виглядатимуть натяжні стелі сатинових фактур. Колір слід вибирати близький до натуральних матеріалів: бежевий, білий, коричневий, зелений. Також буде добре виглядати малюнок у японському стилі, виконаний на натяжній стелі.
Стиль прованс
Це стиль втілює французьку провінцію 19 століття, дуже домашній, затишний, сонячний стиль.

Інтер'єр приміщення виконується в теплих, натуральних тонах з використанням яскравих акцентів. В інтер'єрі стилю прованс використовується багато живих квітів і тканин з квітковими візерунками. Меблі в такому інтер'єрі як ніби вицвіла на сонці, а дерев'яні поверхні затерлися від багаторічного використання.

Натяжна стеля повинен підтримувати загальну атмосферу світла і затишку. Краще використовувати матові і сатинові фактури пастельних тонів, наприклад білого, бежевого, лимонного, лавандового і блакитного.
Стиль модерн
Стиль, в основі якого лежить поєднання художності і практичних функцій.

Модерну властиві обтічні, гнучкі несиметричні форми. Основний матеріал в інтер'єрі - дерево. Також використовуються різні поєднання дерева, мозаїки, кераміки, вітражів, каменю, порцеляни. В основі стилю простота і функціональність, якесь єднання з природою. Для стилю модерн характерно використання великої кількості меблів. Оздоблювальні матеріали прикрашають зображеннями квітів, листя, птахів.

Щоб доповнити дизайн використовують матові натяжні стелі пастельних тонів. Щоб стилізувати інтер'єр, використовують фотодрук з імітацією вітражів.
Стиль барокко
Стиль європейської культури 17-18 століття, який перейняв любов цього часу до палацової химерності, пишності і величі.
В інтер'єрі використовується велика кількість декоративних елементів, витіюватих орнаментів, пластичних форм, великих дзеркал. Основні матеріали в стилі бароко це золото, срібло, мармур, дерево і важкі тканини. Головні кольори стилю - жовтий (теплий, близький до золотого), червоний і білий.

У стилі бароко натяжні стелі використовуються дуже часто. Химерність стилю дозволяє комбінувати форми, кольору і фактури натяжних стель, а також щедро декорувати їх, наприклад, золотий ліпниною.

Отримайте безкоштовну консультацію!

Телефон:
+38 (067) 567-74-46
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09: 00-18: 00
Сб.: 09: 00-16: 00
Нд.: Вихідний