Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.
Дізнатися подробиці або замовити натяжні стелі
Decor Design

Натяжні стелі в спальні

Натяжні стелі є сучасним і раціональним рішенням для тих, хто прагне до гармонії і стилю в своєму інтер'єрі. Натяжна стеля в спальні має масу вагомих переваг, здатних візуально перетворити цю кімнату. Головне - правильно підібрати формат бажаного стелі. У цьому питанні з радістю допоможуть фахівці компанії Decor Design в Харкові.

Володіючи багаторічним досвідом, ми знаємо, як підбирати стелі з урахуванням типу приміщення, його висоти і інтер'єрних особливостей. Процес підбору варіанту є спільною творчістю з клієнтом, що дозволяє досягти бажаного результату.
Натяжные потолки в спальне
Натяжні стелі в спальні: переваги

Віддаючи перевагу натяжних стель, ви вибираєте наступний спектр переваг:

  • Ідеальність поверхні. Полотно буде рівним, чого в повній мірі практично неможливо досягти при традиційному звичному стелі.
  • Можливість маскування недоліків. Якщо базову стелю вашої спальні має нерівностями і іншими дефектами, зверніть увагу на натяжні конструкції. Вони дозволяють ефективно замаскувати ці явища.
  • Екологічність. Матеріали, з яких виробляються полотна натяжних стель, відповідають екологічним стандартам. Вони нетоксичні, а значить - безпечні для житлових приміщень.

Якщо говорити про такий интерьерном елементі як натяжні стелі, спальня є хорошим місцем для їх монтажу.

Варіанти натяжних стель для спальні

Звичайний однорівневий стелю - традиційне рішення, що дає можливість досягти ідеальної рівності, але при цьому надмірно не жертвувати висотою приміщення. А якщо нанести на полотно такого стелі фотодрук, це може бути досить цікавою деталлю інтер'єру. Головне - підібрати зображення, яке не буде виглядати нав'язливо і перешкоджати атмосфері релаксу, яка так важлива для спальні.

Якщо ви відносите себе до прихильників всього незвичайного і нового, вашу спальню може чудово прикрасити ширяє натяжна стеля. Його конструкція така, що він виглядає ніби ширяє в невагомості. Це досягається за рахунок того, що між натяжним полотном і стіною залишається трохи вільного простору, заповненого світлодіодною стрічкою.

Також є інші модифікації стель від компанії Decor Design. Наприклад, це дворівневі конструкції, варіанти з підсвічуванням. Ми допоможемо підібрати вам ту стелю, який буде ідеально виглядати у вашому інтер'єрі.

Замовити в один клік!
Як ми працюємо
Все починається з заявки або дзвінка в наш офіс. Наш менеджер відповідає на дзвінок і докладно відповідає на всі Ваші питання про натяжні стелі, водночас пропонуючи зробити безкоштовний вимір. Навіщо він потрібен? Ну в першу чергу для Вас, тому що технолог має при собі зразки матеріалів, фотографії, і може розповісти і показати як буде виглядати натяжна стеля у Вашому приміщенні, а так само зробить замір.
Замір, це критична точка при спілкуванні з замовником, саме після заміру ми можемо озвучити точну вартість робіт, і підписати договір, який гарантує, що вартість залишиться незмінна, позначаться терміни виконання робіт, матеріали та відповідальність сторін договору ... і на цьому моменті, отримавши всю інформацію, Ви маєте право вирішувати, працювати з нами чи ні, чи підходять Вам позначені умови і вартість.
Ви скажете, "а хто мені дасть гарантію, що ви зробите все добре, на високому рівні якості?", - а й тут ми вже подумали про Вас:
1) робота з монтажу натяжної стелі не є виконаною, до тих пір, поки не буде підписано "Акт виконаних робіт", і лише Ви вирішуєте коли робота виконана на 100%
2) якщо трапиться що через час, при іншому освітленні, або при появі 3-го думки виникають питання, чи бажання що то переробити або додати, то наш відділ якості поцікавиться Вашою думкою як про якість робіт, так і про Ваших відчуттях від натяжної стелі , і "якщо щось пішло не так" - постарається розібратися і допомогти це виправити.
3) так само, у нас існує 12-ти річна гарантія на нашу роботу, зателефонувавши і назвавши номер гарантійного талона, до Вас виїде наш технолог, проведе оцінку: від безкоштовного усунення, до знижки на роботи (якщо випадок не гарантійний, наприклад злив води при затопленні сусідами)
Ми дбаємо про наших клієнтів, і вони відповідають тим-же - розповідаючи про нашу роботу своїм друзям і знайомим, це і є найвища нагорода в нашій роботі!
Телефон:
+38 (068) 320-01-01
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м. Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09:00-18:00
Сб.: 09:00-16:00
Нд.: Вихідний