Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.

Блог про натяжні стелі - багаторівневі натяжні стелі

Ми зібрали в одному місці всі найпопулярніші питання і відповіді про натяжні стелі.
Багаторівневі натяжні стелі: відповіді на питання
Щоб монтувати натяжні конструкції стель, що мають два і більше ярусів, необхідно володіти відповідними знаннями і досвідом в даній сфері діяльності. Незважаючи на те, що в облаштуванні багатоярусного стелі важливу роль відіграє індивідуальний підхід до роботи, консультанти компанії «Декор Дизайн» постійно стикаються з різними питаннями, відповіді на які ми спробуємо викласти в даному матеріалі.
Як утворюється ціна і від чого залежить?
ідрахувати вартість придбання матеріалів для натяжної стелі і монтажу багаторівневих конструкцій не складно. У ціноутворенні враховуються такі чинники, як:

  • види профілю;
  • матеріали полотна;
  • форма стелі;
  • кількість ярусів, з яких буде формуватися конструкція.

У нинішній час багатоярусні натяжні стелі обходяться дешевше гіпсокартонних та інших стельових покриттів. Крім цього, на монтаж найскладнішою натяжна конструкції потрібно не більше двох днів.

Багаторівневі стелі з полотен полівінілхлориду мають достатню кількість переваг над подібними аналогами. Різноманітність, естетичність і практичність матеріалів для натяжних конструкцій дозволяє з оригінальністю і високим рівнем якості оформити дизайн приміщення в поєднанні з різними стилістичними ідеями.
Чи обов'язкова наявність швів при монтажі натяжних стель?
ПВХ полотна європейського походження мають максимальну ширину, що дорівнює 320 сантиметрам. Але якщо рівневий стеля відрізняється великою площею, то без шва не обійтися. З'єднуються натяжні полотна методом спайки плівки за допомогою високочастотного струму. Подібні шви мають величезну міцність при дуже незначних обсягах.
Правильне розташування швів щодо надходження світла в приміщення допоможе їх якісно і ефективно маскувати. В інших випадках з'єднання будуть помітні.
При монтажі куполоподібного натяжної стелі уникнути появи швів не вдасться. Створюється подібна багаторівнева конструкція з багатьох сегментів, що робить стикові місця більш помітними.
Щоб обійтися без швів при монтажі натяжної багатоярусного стелі в великому приміщенні, можна використовувати полотна з плівки ПВХ, які виготовляються в Китаї. Їх ширина дорівнює 510 сантиметрам. Цей показник значно більше, ніж у матеріалів, вироблених в європейських країнах.
Коли рекомендується встановлювати натяжні конструкції багаторівневого типу?
За допомогою багатоярусного натяжної стелі можна вирішити багато складних завдань в облаштуванні приміщення. Конструкція здатна якісно приховати багато інженерні системи, балки, нерівності і перепади, практично не знижуючи рівень стелі.
З яких компонентів складаються багаторівневі натяжні стелі?
Натяжна стеля монтується з наступних видів комплектуючих. Це: каркас з профілю. Фахівці компанії «Decor Design» використовують пластикові або алюмінієві конструкції. Перший варіант найчастіше застосовується для куполовидних стель, другий має високі показники надійності, міцності і довговічності полотно. У більшості випадків для цієї мети застосовується плівка ПВХ, яка має хороші характеристики для натяжки на каркас і здатна приймати будь-які задані форми. Відрізняються вінілові вироби просторістю фактур і колірних контрастів.

Отримайте безкоштовну консультацію!

Телефон:
+38 (067) 567-74-46
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09: 00-18: 00
Сб.: 09: 00-16: 00
Нд.: Вихідний