Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.
РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ
Орієнтовна вартість (приблизна) !!!
Дуже умовний калькулятор вартості, який НЕ демонструє точної вартості по заданих параметрах натяжної стелі. Точну вартість отримайте у нашого менеджера.

Сатинові натяжні стелі

Питання про те, які натяжні стелі краще - сатинові або глянцеві, виникає у безлічі людей. Іноді в якості альтернативи також розглядається матовий формат стельових конструкцій. Поетові дилема, який натяжна стеля краще - матовий або сатиновий, є не менш актуальною для багатьох клієнтів, які поки не можуть визначитися зі своїм вибором.
Мінімальна вартість робіт "під ключ" від 2600грн.
Приблизний розрахунок
вартості натяжної стелі
площа стелі
8
100
периметр стелі
1
100
+
вставка
0
100
+
+
0
Натяжна стеля
100
грн.
матеріал
площа
місто
When we first checked out our new headphones, we noticed the box said 'improved bass by cool. We had to wonder, is this marketing jargon, or the real thing? But it only took a moment to realize that bass was not kidding.
Click to order
Компроміс між глянцевим і матовим форматом

Сатинові натяжні стелі примітні тим, що вони є відмінним компромісним варіантом для людей, що шукають щось середнє між глянцевими і матовими стелями. Однак це стосується виключно оформлення. З технічної точки зору всі три види стель ідентичні і мають наступні переваги:

 • довговічність;
 • зручність експлуатації;
 • невибагливість догляду;
 • гігієнічність, яка проявляється у відсутності властивості накопичувати різноманітні бактерії;
 • візуальна привабливість, здатна перетворити стелю даного типу в прикраса будь-якого приміщення.


Крім перерахованого, дуже важливо згадати про простоту монтажу і прийнятну ціну. Такі переваги вагомі для клієнтів і спонукають замовляти натяжні стелі, відчуваючи при цьому численні вигоди.

Повертаючись до питання про те, чим відрізняються сатинові конструкції від матових і глянсових, слід назвати такі аспекти:

 • як матова стеля, сатинова полотно є ідеально пофарбованої поверхнею, але при цьому фарба дорожча;
 • як глянцева стеля, сатиновий варіант також має світловідбиваючими властивостями, але проявляються вони в значно меншому ступені.


В даному контексті важливою перевагою сатину можна назвати те, що він гармонійно підкреслить інтер'єр, але не відніме на себе всю увагу, якщо ви вирішили зробити візуальні акценти в приміщенні не тільки на стелі.

Ще одна відмінна риса сатину, яка робить його привабливим, це можливість по-різному виглядати під різними кутами сонячних променів.

Сатинові натяжні стелі: плюси і мінуси, фото

Якщо вас цікавить сатинові натяжні стелі, плюси і мінуси будуть більше пов'язані з конкретним приміщенням і бюджетом замовника, ніж з об'єктивними особливостями конструкції. У числі мінусів можна назвати те, що сатинові полотна зазвичай коштують трохи дорожче, ніж матові. Якщо підходити до питання облаштування приміщення саме з позиції економії, цей аспект може бути важливим.

Коли люди вибирають між глянцевими і матовими стелями, їм часто доводиться керуватися загальною стилістикою приміщення. Однак з сатиновими варіантами процес вибору кілька полегшується, оскільки вони однаково успішно виглядають в класичних і сучасних інтер'єрах. Тому, якщо з часом ви заходите змін в приміщенні свого будинку, квартири або офісу, вони можуть залишити поза увагою стелю. Зміни в колірній гамі або стилістиці меблів не повинні відбитися на доречності натяжної стелі. Спокійний і, одночасно з цим, оригінальний сатиновий варіант володіє достатньою універсальністю, щоб всюди виглядати доречно.

Для тих, кому цікаво, які плюси і мінуси має сатинова натяжна стеля, відгуки в Мережі можуть допомогти ознайомитися з цим питанням. Але будьте обережні і звертайте увагу тільки на ті джерела, в яких можна переконатися. До слова, на нашому сайті також є фотографії сатинових натяжних стель, які ви можете подивитися. Можливо, саме цей формат натяжних конструкцій стане для вас оптимальним і універсальним компромісним рішенням між глянцевими і матовими стелями.

Замовити в один клік!
Ми пропонуємо:
 • безкоштовний замір
 • договір з фіксованою ціною і термінами
 • сертифікати якості та відповідності
 • безкоштовна професійна консультація
Замовити натяжні стелі
Отримати консультацію, дізнатися про новинки, нюанси, терміни, ціни та акції. Залишити заявку на установку або замір.

Телефон:
+38 (067) 567-74-46
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09: 00-18: 00
Сб.: 09: 00-16: 00
Нд.: Вихідний