Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.
Decor Design

Натяжні стелі в передпокій

Передпокій - "обличчя" дому, за яким гість в першу чергу судить про господаря. Натяжні стелі хороший спосіб надати їй затишок, благородство, свіжість. Дуже часто вона має недоліки: нерівності, щілини, що стирчать дроти, маленькі розміри, низькі стелі. Натяжні стелі легко з ними впораються. Приміщення це зазвичай маленьке, але все в ньому організовано з максимальною користю, щоб простір використовувалося ефективно. Натяжна стеля цілком можна монтувати і в передпокої, потрібно тільки вибирати правильний варіант.
Натяжна стеля в передпокій: переваги

Про натяжній стелі це можна сказати в повній мірі. Полотна і фурнітура таких стельових конструкцій відповідають екологічним стандартам. Також важливим аспектом є те, що натяжні стелі витримують великі перепади температури і вологості. Це дозволяє монтувати їх в різні приміщення. Наприклад, для таких конструкцій як натяжні стелі передпокій є цілком допустимим приміщенням.

Стелі даного типу дозволяють:

  • Замаскувати недоліки основної стелі.
  • Зробити цікаві візуальні акценти при зонуванні простору.

Головне - правильно підібрати варіант з того широкого розмаїття, яке здатні запропонувати фахівці компанії Decor Design.

Натяжні стелі в передпокій: різновиди

Якщо має бути монтаж натяжної стелів передпокій, дуже важливо вибрати саме той його вид, який буде добре виглядати в вашому інтер'єрі. Вибір великий, а поширені формати стель такі:

  • Однорівневий. Стандартний варіант, який дозволяє досягти рівної поверхні без явного збитку для висоти приміщення. Якщо є бажання зробити стелю оригінальним, можна для нього замовити фотодрук.
  • Багаторівневий. Він може складатися з двох або декількох рівнів. Підходить даний формат для високих приміщень. Його перевага - можливість ефективного візуального зонування простору. Наприклад, за допомогою подібної стельової конструкції можна відокремити робочу зону кухні від обідньої.
  • Стеля з підсвічуванням. Вибір цього варіанту дає можливість обладнати додатковий альтернативне джерело світла в приміщенні.

Крім цих поширених форматів стель, є й інші пропозиції від компанії Decor Design. Ми встановимо вам такий натяжна стеля, яким ви будете задоволені.
Замовити в один клік!
Ми пропонуємо:
  • безкоштовний замір
  • договір з фіксованою ціною і термінами
  • сертифікати якості та відповідності
  • безкоштовна професійна консультація
Замовити натяжні стелі
Отримати консультацію, дізнатися про новинки, нюанси, терміни, ціни та акції. Залишити заявку на установку або замір.

Телефон:
+38 (067) 567-74-46
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09: 00-18: 00
Сб.: 09: 00-16: 00
Нд.: Вихідний