Decor Design - натяжні стелі
Залиште Ваш номер телефону, і наш менеджер передзвонить, і відповість на Ваші запитання.
Decor Design

Натяжні стелі в дитячу

Оформлення стелі грає важливу роль в облаштуванні дитячих кімнат для хлопчиків і дівчаток, адже з їх допомогою можна створити необхідний ефект, що підкреслює особливості інтер'єру, і сформувати в приміщенні позитивний настрій. Натяжні стелі в дитячій є найпростішим рішенням, щоб домогтися всіх поставлених завдань швидко і недорого.
Натяжна стеля в дитячу: переваги

Про натяжній стелі це можна сказати в повній мірі. Полотна і фурнітура таких стельових конструкцій відповідають екологічним стандартам. Також важливим аспектом є те, що натяжні стелі витримують великі перепади температури і вологості. Це дозволяє монтувати їх в різні приміщення. Наприклад, для таких конструкцій як натяжні стелі дитяча є цілком допустимим приміщенням.

Стелі даного типу дозволяють:
  • Замаскувати недоліки основної стелі.
  • Зробити цікаві візуальні акценти при зонуванні простору.

Головне - правильно підібрати варіант з того широкого розмаїття, яке здатні запропонувати фахівці компанії Decor Design.

Натяжні стелі для дитячої: різновиди

Якщо має бути монтаж натяжної стелі у дитячій, дуже важливо вибрати саме той його вид, який буде добре виглядати в вашому інтер'єрі.

Вибір великий, а поширені формати стель такі:

Однорівневий. Стандартний варіант, який дозволяє досягти рівної поверхні без явного збитку для висоти приміщення. Якщо є бажання зробити стелю оригінальним, можна для нього замовити фотодрук.
Багаторівневий. Він може складатися з двох або декількох рівнів. Підходить даний формат для високих приміщень. Його перевага - можливість ефективного візуального зонування простору. Наприклад, за допомогою подібної стельової конструкції можна відокремити робочу зону кухні від обідньої.
Стеля з підсвічуванням. Вибір цього варіанту дає можливість обладнати додатковий альтернативне джерело світла в приміщенні.

Крім цих поширених форматів стель, є й інші пропозиції від компанії Decor Design. Ми встановимо вам такий натяжна стеля, яким ви будете задоволені.
Замовити в один клік!
Ми пропонуємо:
  • безкоштовний замір
  • договір з фіксованою ціною і термінами
  • сертифікати якості та відповідності
  • безкоштовна професійна консультація
Замовити натяжні стелі
Отримати консультацію, дізнатися про новинки, нюанси, терміни, ціни та акції. Залишити заявку на установку або замір.

Телефон:
+38 (067) 567-74-46
+38 (066) 240-01-01
Адреса:
м Харків, проспект Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09: 00-18: 00
Сб.: 09: 00-16: 00
Нд.: Вихідний