DECOR DESIGN

Навчальні матеріали для дилерів натяжних стель

Інструкція по вимірах натяжних стель з гарпунною системою кріплення

Загальні положення виміру
Замір приміщення для подальшої установки натяжної стелі проводиться на початковому етапі всіх робіт і повинен розглядатися, як вкрай важлива операція, від результату якої може залежати результат всіх робіт. Тому технолог-замірник обов'язково повинен бути акуратним, пунктуальним. Найчастіше, це перший представник фірми-виконавця, якого бачить Замовник, а значить, він повинен бути комунікабельним, терпимим, вміти дати рекомендації, орієнтуючись на найменші зміни настрою клієнта. Тобто на вимірі технолог - менеджер і він повинен вміти «продати» стелю.

Знімати розміри можна, використовуючи будь-який вимірювальний інструмент від рулетки до лазерних вимірювачів. Ультразвукова рулетка не рекомендується до застосування, оскільки невідомо до якої точки вона виміряла розмір.

Як вже було сказано, при знятті виміру необхідно проявити такі якості як акуратність, пунктуальність і точність. Кожна помилка або недоробка може згодом призвести або до складнощів при установці, або до розбіжностей між Замовником та Виконавцем, що не сприяє зростанню іміджу останнього. Тому перше, що необхідно з'ясувати - чого ж все-таки Замовник хотів би отримати в кінцевому підсумку.

Якщо є дизайн-проект, необхідно його детально вивчити, перевірити технічну можливість його виконання, з'ясувати які сторонні роботи або матеріали можуть перешкодити або ускладнити процес роботи. Наприклад, стіни збираються покрити декоративним воском - необхідно з'ясувати температурний режим, або до моменту установки на стінах можуть з'явитися додаткові деталі: 1) електрична проводка, 2) прихований трубопровід, 3) кондиціонер, за тимчасовий демонтаж якого необхідно буде додатково платити, 4) вже змонтовані меблі, серйозно ускладнюють доступ до стіни на рівні кріплення багета. Якщо немає затвердженого дизайн-проекту, всі ці моменти повинні бути з'ясовані на етапі чистового виміру.

Крім технічних питань часто потрібні рекомендації по конструктивним і колірним рішенням, так як практичний досвід роботи саме з цим матеріалом дає вам можливість більш жваво уявити собі кінцевий варіант.
Після з'ясування всіх деталей можна приступити до вимірів. Якщо у вашому проекті присутні конструкції, необхідно зробити ескіз, а для виміру - розмітку на стінах і стелі (за потребою).

Бувають випадки, коли виміри можна зробити тільки після монтажу конструкції. В даному випадку робиться ескіз стелі і конструкції (підпис клієнта), проводиться попередній розрахунок договірної вартості. Чистової вимір виробляється після монтажу конструкції (на кресленні підпис клієнта). В даному випадку в договорі рекомендуємо встановлювати терміни виконання з моменту чистового виміру.

Перед початком вимірювання рекомендується заповнити бланк креслення (див. додоток 1): схематично накреслити конфігурацію приміщення (вид зверху), проставити всі літерні позначення кутів або точок на криволінійній ділянці, записати всі розміри, які передбачається зняти (першою літерою в відрізку повинна стояти перша по алфавітом). Такий спосіб допоможе нічого не забути. При цьому краще візуально відокремити розміри периметра від діагоналей.

Позначаються точки буквами латинського алфавіту

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

починаючи з лівого верхнього кута (в кресленні) за годинниковою стрілкою. Можливий варіант коли букв алфавіту не вистачить тоді треба застосовувати ті ж алфавіт з індексом 1,2,3 і т.д. (Тобто кути будуть позначені А1, B1, C1 і т.д.). У реальному житті рідкісні креслення вимагають більш одного алфавіту.

Необхідна точність - беремо розмір до десятих часток сантиметра. Записуються розміри в сантиметрах, спочатку все по периметру, потім всі можливі діагоналі.
ВАЖЛИВО: вимірювання потрібно будувати таким чином, ніби проеціруете зображення зі стелі на підлогу, як показано на малюнку.
Вимір натяжної стелі в простих приміщеннях
Простими в нашому випадку вважаємо приміщення, що не мають ніяких складних елементів типу дуг, переходів рівнів, колон і т.д.
Креслення найпростішого чотирикутного приміщення буде виглядати так:
Тоді як креслення шестикутного приміщення буде виглядати так:
Вимірювання стель з криволінійними ділянками
При вимірі криволінійного ділянки стіни, дуга (викривлення в одному напрямку) розбивається на рівні ділянки:
- при довжині дуги до 120 см по 30 см і залишок;
- при довжині дуги понад 120 см по 50 см і залишок.
Дуга позначається нижнім півколом.
До кожної точки на криволінійній ділянці необхідно дати мінімум дві діагоналі. Точки на дузі рекомендується нанести олівцем або маркером на стіні в місцях, де вони точно закриються при монтажі стель (не нижче 3 см. Від базового стелі).
Або:
Вимірювання приміщень з колонами
У приміщенні з колонами на відміну від звичайного доводиться робити розріз. У місці розрізу ставиться два невидимих багета, скріплених між собою. Цей випадок розглядається для приміщень з прямокутними і круглими колонами. Головним при вимірі є питання «де розташувати роздільник?». Вирішується це питання строго індивідуально, але загальні рекомендації є:
1. Розділовий шов повинен мінімально кидатися в очі, тому і розташовується він у відповідному місці.
2. Довжина розділового шва повинна бути по можливості мінімальною.
3. Бажано щоб роздільник не розпочинався від кута. Це додає проблеми при монтажі, тому від кута краще відступити мінімум на 10 см.
Припустимо, ми маємо приміщення магазину з колоною майже посередині (як показано на плані).
Вочевидь, шов повинен бути розташований таким чином, щоб якомога менше кидатися в очі покупцеві. Інакше кажучи, він повинен бути за колоною (позначено на кресленні жирною лінією).
Примітка: ширину шва на розділовий багет рекомендується закласти 1 см.
Помещения з круглою колоною є комбінацією варіантів приміщення з прямокутною колоною і криволінійним ділянкою. Розглянемо те саме приміщення магазину, але з круглою колоною.
Припустимо, ми маємо приміщення магазину з круглою колоною майже посередині (як показано на плані).
Вочевидь, шов повинен бути розташований таким чином, щоб якомога менше кидатися в очі покупцеві. Інакше кажучи, він повинен бути за колоною (позначено на кресленні жирною лінією).
Примітка: ширину шва на розділовий багет рекомендується закласти 1 см.
Вимірювання внутрішнього вирізу
Вимірювання внутрішнього вирізу робиться за аналогією з виміром приміщення з колонами.
При замовленні стелі відмічають внутрішній виріз без розрізу. В даному випадку розріз DE (KJ) - береться довільно, точка J за координатами збігається з точкою Е, а точка К з точкою D.
Замір приміщень з переходом рівня здійснюється за наступною схемою:
ПЕРЕГИН ВГОРУ
ПЕРЕГИН ДОНИЗУ
Вимірювання стель без кутів
Для складних приміщень (стель), що мають форму кола, еліпса або неправильну форму зігнутої, виляючої смуги, хмари, краплі тощо, принцип виміру наступний:
Для побудови правильного кола нам досить знати радіус.
Для побудови еліпса довільно відзначаємо чотири точки.
Для більш складних випадків:
Першим етапом на стінах відзначаються основні точки. Ставляться вони в місцях, де кривизна стіни змінює свій напрямок
Далі дуги між основними точками розбиваються на ділянки, як і належить криволінійній ділянці і за допомогою допоміжних точок знімається вимір. При цьому необхідно ретельно стежити, щоб до кожної допоміжної точці були дані як мінімум дві діагоналі. Розглянемо приклад в формі хмари.
Буває ситуація, коли для отримання об'єктивної картини доводиться вводити одну або кілька додаткових точок на стіні протилежній дузі (див. мал.). Тоді завмер набуває вигляду:
Рекомендації
Після зняття всіх можливих розмірів полотна необхідно закінчити заповнення бланка креслення, проставивши на ньому напрям шва полотна і заповнивши інші графи - найменування і артикул фактури, тип багета, передбачувана кількість світильників, довжина криволінійної ділянки, необхідність в проведенні, додаткові роботи і т.д. , погодивши це з Замовником. Всі графи шапки креслення повинні бути заповнені. Якщо даний елемент в конструкції відсутній - слід поставити прочерк. Ні в якому разі не допускається можливість подвійного тлумачення записи, тому все повинно бути заповнене чітким читабельним почерком. Після закінчення заповнення бланка слід проставити дату і дати креслення на підпис Замовнику, пояснивши при необхідності, що це необхідно для виключення конфліктів в майбутньому. Попередити, що всі ці дані необхідні для правильного складання кошторису і що:
- не можна міняти розміри приміщення після зняття виміру
- змінювати фактуру, колір полотна і накладки, вид багета або напрямок шва можна тільки до моменту укладення договору. Після цього доведеться компенсувати понесені витрати.
- змінити кількість світильників, проводки, обсяг додаткових робіт можна в будь-який момент аж до початку монтажу
- рівень монтажу стелі і місця розстановки світильників визначаються Замовником або його представником безпосередньо перед монтажем на об'єкті або за затвердженим Замовником кресленням.
ВАЖЛИВО!!!!

Сухе чищення натяжної стелі

Малозабруднені, а також глянцеві полотна, які потьмяніли, протирайте за допомогою сухої серветки або м'якої тканини, яка має коротенькими ворсинками (вони не повинні залишитися на поверхні НП).
Ваш глянцева стеля позбувся свого колишнього блиску? Тоді застосуєте для його чистки неконцентрований розчин нашатирю. Готуватися він у такий спосіб:

 1. беремо 10% нашатирного спирту (100 мілілітрів);
 2. додаємо їх до 90% води (900 мілілітрів).

Коли ви використовували цей склад, усунувши з поверхні НП забруднення, її потрібно протерти насухо.
Важливо: якщо ви використовуєте розчин зі спиртом, стежте, щоб концентрація цієї речовини була вищою, ніж зазначено. Інакше вкрай високий ризик того, що миючий засіб роз'їсть поверхню полотна

Вологе чищення натяжної стелі

Якщо ви хочете приступити до вологово чищення натяжної стелі, користуйтеся наступними порадами, які дозволять вберегтися від помилок:

 1. Уникайте води, температура якої вище 40 градусів;
 2. Використовуйте м'який очищуючий інструмент - як варіант відмінно підійдуть губки, якими миють машини або посуд;
 3. Якщо ви знаєте, що в складі застиглої на полотні бруду є жир, то використовуйте мильні розчини;
 4. Якщо в магазині побутової хімії ви побачили засіб, який призначений спеціально для миття НС, його варто придбати, оскільки, створюючи таку продукцію, її виробники враховують всі особливості саме цього типу стель;
 5. Не користуйтесь абразивами і розчинниками - вони зашкодять полотно;
 6. Мийте стелю прямими рухами, а не круговими - так ви уникнете розводів.
З вами зв'яжеться менеджер і надасть безкоштовну консультацію
Уточнити вартість та наявність можна у нашого менеджера за телефонами:
КОНТАКТИ:
м.Харків, пр. Архітектора Альошина, 16а
Пн.-Пт.: 09:00 - 18:00
Сб.: 09:00 - 16:00
Нд.: Вихідний
Повернення товару:
 • термін повернення: 14 днів
 • вартість повернення за домовленістю
Регіони доставки по Україні:
Закарпатська область
Львівська область
Вінницька область
Волинська область
Житомирська область
Івано-Франківська область
Рівненська область
Тернопільська область
Хмельницька область
Чернівецька область
Київська область
Дніпропетровська область
Кіровоградська область
Миколаївська область
Одеська область
Херсонська область
Черкаська область
Чернігівська область
Запорізька область
Крим
Полтавська область
Сумська область
Харківська область
Донецька область:
Бахмут
Горлівка
Донецьк
Єнакієве
Костянтинівка
Краматорськ
Макіївка
Маріуполь
Слов'янськ
Луганська область
Способи доставки:
 • пункти самовивозу
 • НОВА ПОШТА
 • Автолюкс
Cпособи сплати:
 • Готівкою
 • Сплата на карту. Реквізити на сплату замовлення висилаються вам на ел. адресу або телефон після підтвердження замовлення.
Полотно для натяжних стель - матеріал, від якого залежить якість і зовнішній вигляд цільної конструкції. Воно кріпиться під основною стелею на алюмінієвому або пластиковому багеті. Купити міцну плівку ПВХ в рулонах з доставкою ви можете в нашій компанії.
Широкий асортимент матеріалу
Вініл широко використовується у виробництві натяжних стель. Основна перевага полотна з ПВХ - це міцність, стійкість до вологи, переносимість температурних перепадів і естетичний зовнішній вигляд. Китай здійснює поставку наступних фактур:
 • глянсова;
 • сатинова;
 • матова.
Глянсовий варіант підходить для невеликих приміщень, так як він відбиває промені світла. Матове полотно точно передає вибраний колір. Воно впишеться в будь-який інтер'єр. Сатинові стелі мають більш гладкий рельєф. В каталог включені всі вищевказані види.
Вартість матеріалу
Наша компанія пропонує придбати плівку оптом і в роздріб. Ціна за м2 залежить від обраного виду, розмірів кімнати і складності монтажу.
Продаж передбачає індивідуальний підхід до всіх клієнтів, при цьому, обсяг замовлення не має значення. Є можливість придбати як цілісний рулон полотна, так і в отмотку.