DECOR DESIGN
Click to order
Плінтус прихованого монтажу
Межі досконалості немає, але найскладніше покращити найпростіші речі. Такі, як плінтус наприклад. Але це все одно можливе і яскраве свідчення – плінтус прихованого монтажу, алюмінієвий, гранично практичний елемент декору в інтер'єрі. Доповнивши плінтус LED-стрічкою, можна отримати сучасне та яскраве рішення дизайну інтер'єру.
    Як виглядає конструкція
    Насамперед цей плінтус призначений для захисту стику стіни та підлоги, але його функції зазвичай дещо ширші – це захист нижньої частини стін від можливих пошкоджень та забруднень під час збирання або перестановки меблів. Сучасний плінтус часто має внутрішні канали для маскування комунікацій. Ця особливість конструкції передбачена для досягнення максимальної естетичності приміщення та захисту кабелю від можливих механічних пошкоджень. Заміна матеріалу плінтуса із традиційного дерева або МДФ повністю усуває проблему зміни геометрії під дією факторів мікроклімату приміщення.
    Особливості прихованого алюмінієвого плінтуса

    Як і будь-який інший елемент аналогічного призначення плінтус прихованого монтажу в інтер'єрі можна поєднувати з різними матеріалами. Він підходить для встановлення на стиках стінових панелей та гіпсокартону з ковроліном, лінолеумом та іншими покриттями для підлоги. Алюмінієвий профіль випускається в асортименті типорозмірів 55 і 60 мм, колір сірого профілю з можливістю пофарбувати в будь-який RAL колір. Даний продукт призначений для вирішення різних дизайнерських завдань акуратним та естетичним способом. Плінтус прихованого монтажу є своєрідним конструктором з основних планок, стиків, заглушок, внутрішніх і зовнішніх кутів. Цього набору деталей достатньо для облаштування контуру будь-якої складності.

    Плінтус прихованого монтажу

    або зв'яжіться з нашим менеджером для отримання детальної інформації або змінити варіант оплати
    грн.
    грн.
    Вартість за м/пог.
    Алюмінієвий профіль під вставку для плінтуса прихованого монтажу 60 мм. Без покриття. Довжина планок 3000 мм. Застосовується як напрямний профіль для вставки МДФ, плитки, дерева і т.д. і як "маяк" для оздоблювальних робіт. Висота плінтуса рекомендується 53-100 мм завтовшки 10 мм. Найчастіше для цих цілей використовується МДФ, ґрунтований під фарбування. Клеїться на поверхню стіни за допомогою цементної суміші, шпаклівки і т.д. Можливе кріплення шурупами. Встановлюється заздалегідь, до оздоблювальних робіт, на висоту з урахуванням покриття для підлоги і бажаного розміру плінтуса.
    Використовується для обробки приміщень у сучасному дизайні разом із системою дверей без наличників. Місце застосування: кут між стіною та підлогою. На задній поверхні плінтуса є ребра жорсткості, які надають йому особливої міцності. Виготовлений у сріблястому кольорі. Є можливість пофарбувати у будь-який колір із RAL каталогу.

    Дана модель алюмінієвого плінтуса використовується у двох варіантах:
    1. Для досягнення ефекту «парячі стіни»;
    2. У нижню частину плінтуса кріпиться МДФ вставка, пофарбована в колір за бажанням замовника
    Плюси та мінуси алюмінієвого плінтуса

    1. Алюміній - досить пластичний метал і ця властивість буде доречною при оформленні криволінійних контурів.
    2. Алюміній не схильний до руйнівного впливу перепадів температури, вологості, крапельної вологи та препаратів побутової хімії, серед яких бувають і досить агресивні.
    3. Алюмінієва вставка невимоглива до засобів догляду. Щоб підтримувати його в чистоті, достатньо звичайної мильної води.
    4. Плінтус прихованого монтажу не утворює щілин та виступів, та спрощує прибирання приміщення.
    5. За рахунок відсутності виступів досягається максимально можливе використання об'єму приміщення. Будь-який предмет меблів можна поставити впритул до стіни.
    6. Внутрішні кабель-канали дають можливість повністю приховати проводку або створити незвичайні світлові ефекти, наприклад «парячі стіни».
    7. Плінтус універсальний. Він без будь-яких обмежень підходить для ванної, кухні та навіть оздоблення відкритих елементів зовнішньої архітектури.

    Зрозуміло, у будь-якого продукту є недоліки. До них можна віднести досить високу вартість прихованого плінтуса. Другий аспект відноситься до процедури установки. Згідно з посібниками як монтувати плінтус, проблем бути не повинно. Насправді ж знадобиться ювелірна точність і певна акуратність і майстерність.

    Технологічні особливості прихованого плінтуса

    Прихований плінтус підходить для установки безпосередньо під штукатурку, на стіну, під гіпсокартон або стінові панелі. Його можна кріпити на клей або шурупи. Можливість приховати плінтус дає дизайнерам додатковий простір для моделювання простору. Лінії плінтуса створюють оптичний ефект більшої глибини та об'єму у приміщенні.

    Готова конструкція та монтаж
    Плінтус складається з двох елементів: бази та декоративної вставки із МДФ або натурального дерева.

    Монтаж виконується у два етапи:
    1. Базовий монтажний профіль монтують після укладання покриття для підлоги, але до фінішної обробки стін. Базу закріплюють шурупами, шурупами або клейовими сполуками. Після майстру належить оштукатурити або обшити стіну гіпсокартоном так, щоб вирівняти поверхню стіни з краєм плінтуса.
    2. Встановлення декоративної вставки – завершальний етап фінішного оздоблення приміщення. Для кріплення декоративної планки передбачені тефлонові клямки. У разі пошкодження частини декору його нескладно замінити.

    Оскільки змонтований плінтус не утворює виступи на поверхні стін, спрощується і оформлення дверного отвору. Лиштва просто встановлює поверх плінтуса без будь-яких додаткових операцій.
    Для створення ефекту «парячих стін» випускається спеціальна Г-подібна модифікація плінтуса. Звичайний плінтус прихованого монтажу під фарбування або штукатурку може не мати внутрішніх каналів, що виключає підведення підсвічування. Виїмка на профілі призначається для опори панелей МДФ, листів гіпсокартону та інших обшивальних матеріалів, а в зазорі розміщують світлодіодну стрічку.
    У виробництві таких плінтусів використовують алюміній із анодованим покриттям. Анодування забезпечує більшу захищеність металу від зовнішніх впливів. Плінтус із анодованого алюмінію придатний для декорування вхідних груп, терас, альтанок.
    Монтаж Г-подібного плінтуса виконується аналогічним чином, після укладання підлогового покриття і до обшивки стін. При цьому важливо, щоб покриття підлоги заходило під край профілю не менше, ніж на 5 мм.
    Приямок, що утворюється при встановленні плінтуса, можна використовувати для монтажу підсвічування або закрити декоративними вставками, як у випадку встановлення звичайної моделі для прихованого монтажу.
    Алюмінієвий плінтус прихованого монтажу можна придбати у Decor Design. Його можливості гідно оцінили багато дизайнерів і він активно завойовує ринок.
    Поставити запитання чи отримати консультацію
    можна залишивши свій номер телефону у формі нижче
    Уточнити вартість та наявність можна у нашого менеджера за телефонами:
    КОНТАКТИ:
    м.Харків, пр. Архітектора Альошина, 16а
    Пн.-Пт.: 09:00 - 18:00
    Сб.: 09:00 - 16:00
    Нд.: Вихідний
    Повернення товару:
    • термін повернення: 14 днів
    • вартість повернення за домовленістю
    Регіони доставки по Україні:
    Закарпатська область
    Львівська область
    Вінницька область
    Волинська область
    Житомирська область
    Івано-Франківська область
    Рівненська область
    Тернопільська область
    Хмельницька область
    Чернівецька область
    Київська область
    Дніпропетровська область
    Кіровоградська область
    Миколаївська область
    Одеська область
    Херсонська область
    Черкаська область
    Чернігівська область
    Запорізька область
    Крим
    Полтавська область
    Сумська область
    Харківська область
    Донецька область:
    Бахмут
    Горлівка
    Донецьк
    Єнакієве
    Костянтинівка
    Краматорськ
    Макіївка
    Маріуполь
    Слов'янськ
    Луганська область
    Способи доставки:
    • пункти самовивозу
    • НОВА ПОШТА
    • Автолюкс
    Cпособи сплати:
    • Готівкою
    • Сплата на карту. Реквізити на сплату замовлення висилаються вам на ел. адресу або телефон після підтвердження замовлення.
    Полотно для натяжних стель - матеріал, від якого залежить якість і зовнішній вигляд цільної конструкції. Воно кріпиться під основною стелею на алюмінієвому або пластиковому багеті. Купити міцну плівку ПВХ в рулонах з доставкою ви можете в нашій компанії.
    Широкий асортимент матеріалу
    Вініл широко використовується у виробництві натяжних стель. Основна перевага полотна з ПВХ - це міцність, стійкість до вологи, переносимість температурних перепадів і естетичний зовнішній вигляд. Китай здійснює поставку наступних фактур:
    • глянсова;
    • сатинова;
    • матова.
    Глянсовий варіант підходить для невеликих приміщень, так як він відбиває промені світла. Матове полотно точно передає вибраний колір. Воно впишеться в будь-який інтер'єр. Сатинові стелі мають більш гладкий рельєф. В каталог включені всі вищевказані види.
    Вартість матеріалу
    Наша компанія пропонує придбати плівку оптом і в роздріб. Ціна за м2 залежить від обраного виду, розмірів кімнати і складності монтажу.
    Продаж передбачає індивідуальний підхід до всіх клієнтів, при цьому, обсяг замовлення не має значення. Є можливість придбати як цілісний рулон полотна, так і в отмотку.